O nas

Firma ACM-CLUB Sp. z o.o. działa na rynku już od 2003 roku.

W tym czasie rozwijamy się i odnosimy kolejne sukcesy handlowe. Od 2014 jedną z gałęzi naszej działalności jest handel markowymi produktami smarnymi dedykowanymi dla rolnictwa, budownictwa, przemysłu i motoryzacji.

Mając na celu współpracę z najlepszymi, w 2019 roku zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem marki PETRONAS LUBRICANTS w Polsce. Jest do dla nas prestiż móc oferować naszym kontrahentom najnowszy technologicznie olej na świecie! Od 2022 wszystkie nasze działania rozwojowe pozwoliły na konsolidację wszystkich naszych brandów w jeden pdo nazwą ACM-CLUB sp z o.o.. Teraz jeszcze prężniej będziemy rozwijać naszą pasję jaką są oleje i smary.

Dzięki dobrym kontaktom handlowym nasza sieć dystrybucji ciągle się powiększa, dodatkowo stali odbiorcy otoczeni są naszą troskliwą opieką wspierającą ich handel i wiedzę.

Jeśli prowadzisz warsztat lub serwis samochodowy, serwis maszyn rolniczych lub budowlanych i chcesz mieć w ofercie produkty, których jakość pozwoli Ci na długofalowe ich stosowanie skontaktuj się z nami. Nasz przedstawiciel handlowy pracujący w ternie przyjedzie do Ciebie i przedstawi szczegółowe warunki współpracy. Decydując się na PETRONAS będziesz miał pewność, że Twoi klienci z zadowoleniem wrócą na kolejny serwis.

Dzięki nieustającemu rozwojowi cały czas jesteśmy otwarci na nowych partnerów handlowych, którzy tak jak my szukają wyjątkowego produktu dla swoich klientów. Nasze biuro handlowe dzięki rozległym kontaktom potrafi zapewnić Państwu dobrą cenę, najnowszą technologię i najwyższą jakość oferowanych produktów, natomiast dział logistyki ciągłą dostępność i szybką wysyłkę.

Dbamy o to, aby każdy z naszych kontrahentów (niezależnie od stażu współpracy) miał pewność, że dokonał właściwego wyboru decydując się na współpracę z nami.

 

MARKI

Posiadamy bardzo szerokie portfolio produktów wiodących marek:
PETRONAS – SYNTIUM, ARBOR, PARAFLU, TUTELA, SPRINTA, URANIA.

DYSTRYBUCJA OLEJÓW

Jako dystrybutor możemy pochwalić się oficjalnym przedstawicielstwem handlowym jednego z największych koncernów w branży olejowej malezyjskiego Petronas Lubricants. Firma Petronas stawiają na najnowsze technologie i najwyższą jakość czego dowodem są wygrane mistrzostwa w Formule 1.