Dlaczego warto współpracować z firmą ACM-CLUB Sp. z o.o.?

Dlaczego ACM-CLUB Sp. z o.o. – jakość i technologia – to nas wyróżnia

Jeśli postawisz na współpracę z nami, zyskasz więcej niż jakość i innowacyjną technologię produktów PETRONAS LUBRICANTS, które są w naszej ofercie, ale dodatkowo zyskasz pewnego dostawcę, który będzie pomagał Ci w osiągnięciu jak najlepszej sprzedaży.

Dlaczego Petronas – technologia i jakość

Firma PETRONAS LUBRICANTS jest malezyjskim koncernem naftowym, który od dawna stawia na innowacje nowe technologie umożliwiające lepsze wykorzystanie najnowszych zdobyczy techniki. Większość z oferty olei silnikowych stanowią oleje syntetyczne, których produkcję Petronas opanował w najdrobniejszym szczególe. Najnowszą zdobyczą techniki testowaną wraz z ekspertami z teamu F1 Mercedes-AMG Petronas jest technologia Cool Tech™, dzięki której olej szybciej odprowadza ciepło z silnika.

Otwarte w 2018 roku Globalne Centrum Badań i Technologii w Turynie jest najnowocześniejszym tego typu obiektem na świecie. Zatrudnieni tam inżynierowie przeprowadzają setki prób, aby jakość produktów Petronas cały czas rosła.

To co wyróżnia PETRONAS LUBRICANTS to najwyższa jakość, z którą produkują swoje produkty. Nowoczesne laboratorium pozwala im dopracować olej tak, aby miał najlepsze właściwości fizykochemiczne, co pokrótce przekłada się na jego żywotność a w konsekwencji na długą i bezproblemową pracę silnika.

Trudne warunki pracy silnika to dla nich wyzwanie, któremu są w stanie sprostać w 100%. Świadczą o tym chociażby wygranę przez Lewsia Hamiltona w barwach Mercedes-AMG Petronas mistrzostwa świata w formule F1.